Vip Kuafor | Etiler Saç Kesimi , Etiler Gelin Saçı , Etiler Kuaför , Etiler Makyaj , Etiler Balyaj , Etiler Ombre , Etiler Röfle , Etiler Saç Boyama , Etiler Perma
Etiler Saç Kesimi , Etiler Gelin Saçı , Etiler Kuaför , Etiler Makyaj , Etiler Balyaj , Etiler Ombre , Etiler Röfle , Etiler Saç Boyama , Etiler Perma
15766
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15766,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Hizmetlerimiz

Etiler’ de Vip Kuaför saç Kesim; Müşterilerle yapılan ön görüşmede baş ve yüz tipi teşhis edilir. Saç cinsine, baş yapısına, vücut ölçülerine, kilo ve boyuna uygun kesim tipleri karar verilir. Müşteri ile yapılan değerlendirmeden sonra beklentilere uygun olarak saç şekline karar verilir.[/vc_column_text][/vc_accordion_tab]

Saç Boyama

Etiler Vip Kuaför’ de organik Saç Boyaları, içerdiği doğal yağlar ile saçlarınızın daha yumuşak ve sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Organik saç boyaları içerisinde kimyasal maddeler bulunmaz. Bazı özel durumlarda, içerisinde kimyasal maddelerin olmadığı saç boyaları kullanılması gerekebilir.

Röfle

Etiler’ de Vip Kuaför röfle;
Gölge, Palet, Balyaj, meç ve röflenin kendisi olarak beşe ayrılır. Saça doğal, ışıltılı, parlak ve güzel bir görünüm kazandırarak hacimli görünmesini sağlar.

Perma

Etiler’ de Vip Kuaför perma; Müşterilerle yapılan ön görüşmede saç tipi teşhis edilir. Saçın yapısı ve önceden yapılan işlem varsa bunların tespiti yapılır. Vip Kuaför ve saç ona göre dizayn edilir

Makyaj

Etiler’ de Vip kuaför’de Makyaj; Makyaj çeşitli amaçlarla yüzün görünümünü değiştirmeyi veya düzeltmeyi gaye edinen bir işlem. Makyaj, bazı fiziki kusurları örtmek için profesonel kozmetik renklendirme ürünleri ile makyözler tarafından yüz hatlarında yapılan değişikliklerdir.

 
[/vc_accordion][/vc_column]
Balyaj

Etiler Vip Kuaför’ de balyaj; Etiler’ de balyaj istenilen renkte, istenilen kalınlıkta, istenilen miktarda tıpkı röflede olduğu gibi saçın aralarına yapılabilir. Ya da saçın uç kısımlarına yapılabilir.

Ombre

Etiler’ de ombre; Son yıllarda moda olan ombre saç modelleri özellikle saçlarının tamamını boyamak istemeyen ve doğal bir görünüm isteyenlerin sıkça tercih ettiği saç boyama yöntemlerindendir. Etiler Vip Kuaför.

Saç Bakımı

Etiler Vip Kuaför’ de Prefesyonel saç bakım ürünleri ile yıpranmış, solmuş ve zarar görmüş saçlarınızın sağlığı geri kazanabilirsiniz.

Gelin Başı

Etiler Vip Kuaför’ de Gelin Başı; Gelinliğinizden sonra dikkat etmeniz gereken ikinci detayın gelin saçı olduğunu biliyor musunuz? Çünkü özenle seçtiğiniz gelinliğiniz, ayakkabılarınız ve gelin buketiniz yanında uygun bir gelin başı olmadan tamamlanmış olmayacaktır.

Topuz

Etiler Vip Kuaför’ de özel gülerinizde, saçlarınız ile herkesi etkilen istiyorsanız, bu işlemi uzman ellerde yaptırmanız gerekli. Uzman ekibimiz bu konuda beğeneceğiniz en modern ve şık saçları size kazandıracaktır.

[/vc_row]